Albania and Kosovo

Testo-Y (XK) Trajtoni disfunksionin tuaj erektil

Testo-Y njihen si më efektive:

 • Këto përfshijnë përbërës natyralë:
  + Gjethet e borzilokut dhe urtikas përmirësojnë qarkullimin e gjakut në organet e legenit, rrisin libidon, përmirësojnë ereksionin, rrisin spermatogjenezën.
  + Rosmarin folium normalizon funksionin e prostatës.
  + Ekstrakti i xhensenit lehtëson tensionin seksual dhe zgjat kohën e seksit të përsëritur.
 • Të gjithë përbërësit rriten në zona ekologjikisht të pastra.
 • Formula e ekuilibruar me ekstrakte bimore përmirëson në mënyrë aktive qarkullimin e gjakut në enët e gjakut të organeve gjenitale, rrit prodhimin e spermës, rrit nivelin e testosteronit, rikthen ereksionin dhe parandalon zhvillimin e prostatitit.

Çmimi: 39 EUR

1. Mendimi i ekspertit për Testo-Y:

 • Aleksa Vasić – Ekspert i shëndetit të meshkujve
  Gama e preparateve botanike të përdorura për trajtimin e disfunksionit erektil është e madhe. Kur zgjidhni një produkt, kushtojini vëmendje përbërjes. Kapsulat njihen si mjetet më efektive.
  Formula e ekuilibruar me ekstrakte bimore përmirëson në mënyrë aktive qarkullimin e gjakut në enët e gjakut të organeve gjenitale, rrit prodhimin e spermës, rrit nivelin e testosteronit, rikthen ereksionin dhe parandalon zhvillimin e prostatitit.
 • Ranko Todoriq – Drejtor i Qendrës së Asistuar Riprodhuese
  Vitin e kaluar, në konferencën ndërkombëtare të urologëve “Takimi vjetor i Seksionit të New England të Shoqatës Amerikane të Urologjisë (AUA)”, u prezantua një ilaç natyral për trajtimin e disfunksionit erektil dhe inflamacionit të gjëndrës së prostatës. Produkti i është nënshtruar testeve të plota që kanë vërtetuar efektivitetin e tij.
  Ky produkt nuk mund të blihet në zinxhirët e farmacive. Duhet të porositet në faqen e internetit të prodhuesit. Për të gjithë ata që janë të interesuar, do të lë lidhjen që mora në konferencë nga njerëzit që e bënë atë – vetëm produktin origjinal. Aktualisht ka një zbritje prej 50% në Testo-Y.

2. Ndërhyrja kirurgjikale është e shtrenjtë dhe e rrezikshme

 • Çdo ndërhyrje kirurgjikale mbart rreziqe për pacientin.
 • Intoleranca ndaj anestezisë, komplikimet dhe rehabilitimi afatgjatë nuk janë as në listën e plotë të asaj që mund të presë një pacient.
 • Kirurgjia nuk garanton një rikthim të plotë të ereksionit.
 • Sipas statistikave, efikasiteti i këtyre metodave nuk kalon 75%.
 • Dhe çmimi është disa mijëra dollarë.

3. Fitoterapia është një alternativë natyrale ndaj preparateve farmaceutike:

 • Preparatet natyrore bimore janë mënyra më e sigurt dhe më e lehtë për të hequr qafe disfunksionin erektil dhe për të parandaluar zhvillimin e prostatitit.
 • Përbërësit e përzgjedhur siç duhet, me efektivitet të provuar, veprojnë në shkakun e sëmundjes dhe eliminojnë të gjitha simptomat.
 • Ka shumë preparate dhe preparate bimore, por jo të gjitha janë njësoj efektive.
 • Marrim opinione nga specialistë të cilët çdo ditë hasin prostatit dhe impotencë. Ata ndanë përvojën e tyre praktike dhe rezultatet e testimit në atë fushë.

4. Çfarë tha doktori?

 • Disfunksioni erektil dhe prostatiti janë dy sëmundje të lidhura ngushtë me sistemin riprodhues. Këto çrregullime, nëse nuk trajtohen, mund të çojnë në infertilitet, impotencë të pakthyeshme dhe kancer të prostatës.
 • Sipas statistikave, çdo 4 burra mbi moshën 30 vjeç përjetojnë një problem ereksioni të paktën një herë në jetën e tyre. Ky numër rritet me moshën – pas moshës 40 vjeç, më shumë se 50% e meshkujve kanë mosfunksionim erektil me ashpërsi të ndryshme. Pa trajtim, mund të zhvillohet në impotencë.
 • Kanceri i prostatës është kanceri i tretë më i zakonshëm tek meshkujt. Në mesin e pacientëve mbi 40 vjeç, 63% kanë prostatit, i cili mund të kthehet në kancer të prostatës. Fazat e hershme të sëmundjes nuk kanë simptoma – edhe nëse asgjë nuk ju shqetëson, ju duhet të bëni kontrolle të rregullta.
 • Ne kemi përgatitur një përmbledhje të trajtimeve të zakonshme. Gjëja më e frikshme është se ndër trajtimet e zakonshme, vetëm një është miratuar nga një specialist si i sigurt dhe efektiv. Kjo është duke përdorur Testo-Y.
 • Udhëzime të thjeshta:
  + Për të arritur një efekt të mirë dhe për të zgjidhur të gjitha problemet e kapacitetit, merrni 2 tableta Testo-Y 2 herë në ditë para ngrënies.
  + Për më tepër, për të parandaluar problemet e ereksionit dhe nëse dëshirohet vetë-shërimi, rekomandojmë që trajtimi Testo-Y të përsëritet çdo 4-6 muaj.
  + Rezultatet e përdorimit të Testo-Y – ereksione të qëndrueshme dhe të forta që nuk dështojnë në shtrat, shpejt gati për marrëdhënie seksuale sërish.

5. Diskutoni:

 • Denis:
  Unë besoj shumë pak në të gjitha këto, ato bimë, Testo-Y! Ata thonë se xhensen është gjithashtu i dobishëm… Nuk e di, ndoshta, por këto produkte mund të përdoren për parandalim, por kërkon një mjek për t’u trajtuar. Tani nuk është aspak problem të gjesh një specialist apo klinikë. Është një sëmundje shumë e rëndë.
 • Sebastian:
  Po, puna po vështirësohet duke refuzuar të bëj seks me gruan time dhe unë duhet ta trajtoj këtë çështje shpejt. Kam porositur Testo-Y, dua të besoj se do të më ndihmojë.
 • Luka:
  Diçka e madhe! Para gjysmë viti kam rezervuar disa paketa dhe jam shumë i lumtur. Produkti është krejtësisht natyral, nuk ka efekte anësore dhe lufton shumë mirë problemet e lëkurës. I harrova problemet e mia në shtrat dhe u ndjeva si një mashkull alfa. Gruaja ime është e kënaqur dhe e lumtur, çfarë tjetër ju nevojitet për të pasur një jetë të mirë familjare?).
 • Gjoni:
  Provova pompën e vakumit dhe nuk ka asnjë kuptim! Më është shfaqur një hematomë në penis dhe e kam hedhur menjëherë. Tani po mendoj të porosis Testo-Y. Sigurisht që nuk do të bëhet më keq se kaq.
 • Oliver:
  Unë isha në plazh për një kohë dhe kisha një të ftohtë të tmerrshëm dhe isha i sëmurë. Më vonë mora prostatit dhe shkoja shpesh në tualet dhe kishte një ndjesi djegieje gjatë urinimit. Një fqinj më prezantoi me Testo-Y dhe menjëherë e bleva dhe fillova ta pi çdo ditë. Sikleti kaloi shpejt dhe nuk shkoja më në banjë aq shpesh. Pas një muaji, harrova fare se vuaja nga një zmadhim i prostatës.
 • Kujtimet:
  Këtë e kuptova me kohë sepse përgatitesha për operacion, madje lashë një takim për konsultë. Viagra dhe të ngjashme më shkaktuan probleme me zemrën, më bënë të pësoja një goditje të çmendur pas marrjes së saj dhe përsëri nuk kisha dëshirë për seks. Këto kapsula do t’i porosisja për vete pasi nuk besoj se janë më keq!

Shikoni më shumë dhe porositni

Shihni më shumë produkte të ngjashme